DITI Çekimi
DITI Nasıl Çekilir? Yazdır e-Posta

DITI çekilirken, vücut ısısı oda ısısıyla dengeye geldikten sonra kızılötesi termal görüntüleme cihazının karşısında durulması yeterlidir. 15 dakika süren zararsız bir testtir. İlk seansta "termal imza"nızın referansı elde edilir. Daha sonraki seanslardaki değişiklikler karşılaştırılarak bir sonuca varılır.

 
Memede Bir Kitle Tespit Edildiğinde Ne Yapılmalı? Yazdır e-Posta

Memede bir kitle tespit edilince bunun kanser mi, yoksa başka bir hastalık mı olduğu araştırılmalıdır. Şunu önemle vurgulamak gerekir ki, memede saptanan her kitle kanser değildir. Bu nedenle, memede şüpheli bir kitle saptanınca, hemen korkup telaşlanmaya ve paniğe kapılmaya gerek yoktur. INFRAMED DITI CENTER'da DITI sonuçlarınız sertifikalı doktorlarımız tarafından yorumlanır. Gerekli görüldüğü taktirde ileri tetkik amaçlı bir uzmana yönlendirilirsiniz.

 
Kimler Yararlanabilir? Yazdır e-Posta

Tüm kadınlar bu yöntemden yararlanabilir. 25 yaş üstü kadınlar ve gebe kadınlar için oldukça güvenli bir yöntemdir. Bununla birlikte, meme dokusunun yoğun olması nedeniyle mamografinin şüpheli lezyonları tespitte zorlandığı 30-50 yaş arasındaki kadınlar için özellikle uygundur.

 
DITI Çektirmeye Giderken Nelere Dikkat Etmeli? Yazdır e-Posta

DITI çekilirken belden yukarısı çıplaktır. Rahatlığınız için; çekim sırasında belden yukarısını kolaylıkla çıkarabilmeniz açısından çekime gelirken iki parça elbise giyilmesi önerilir.


DITI günü, testten önce masaj, fizik tedavi yaptırmayın. Çok sıcak ve çok soğuk içmeyin.


Testten 2 saat önce sigara içmeyin. Testten 24 saat önce alkol almayın.


Meme ve çevre bölgelere testin yapılacağı gün losyon, pudra vb. sürmeyin. Testin yapılacağı gün solaryumdan, güneşten vb. sakının. Yeme alışkanlığınızı gerekli değilse değiştirmeyin. İlaç uygulamalarını gerekli değilse değiştirmeyin.


Eğer ağız yoluyla ya da derinize dışarıdan uygulanarak herhangi bir alerji ilacı kullanıyorsanız lütfen teknisyeninize bildirin.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook'da INFRAMED Grubuna Katılmak İçin Tıklayın Gruba katılmak için tıkla
INFRAMED Temsilcilik Talepleriniz İçin İletişime Geçin

DOMUZ GRİBİNE KARŞI DA DITI !!!

Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi ile kamuya açık alanlarda sadece Domuz gribi değil, SARS ve türevi tüm ateşli bulaşıcı hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür. Bilgi için tıklayın...

 

 

DITI ERKEN UYARI SİSTEMİ İLE MEME KANSERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.

Her yaştaki kadına uygulanabilen tamamen ağrısız ve zararsız 15 dakikalık bir test olan DITI ile meme kanseri kâbus olmaktan çıkıyor...

DITI,

"Erken algılama hayat kurtarır!"

Mangal Ve Izgara İle Pişirilen Etlerin Marine Adilmesi Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Mu?

Mangal ve Izgarada pişirilen etler kısa sürede yüksek dereceli ısıya maruz kalırlar. Bu süreç sırasında etin üzerinde heterosiklik amin adı verilen bazı kimyasal bileşikler oluşur. Bu kimyasal maddelerin meme kanseri ve bazı kanser gelişme risklerini artırdığı çeşitli çalışmalarda bildirilmiştir.

 

 

Yeşil Çay Meme Kanseri Riskini Azaltıyor mu?

Yeşil çay, Asya ülkelerinde oldukça sık tüketilen bir içecektir. Son yıllarda, yeşil çayın meme kanseri riskini azalttığı veya daha önce meme kanseri ile tanışmış olan kişilerde kanserin tekrar etmesi riskini azalttığı yönünde basında birçok yazı yayınlanmakta. Konuyu bilimsel yönden inceledik.