Hakkımızda
İnframed DITI Yazdır e-Posta

İnframed DITI Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. yenilikçi ve çağdaş yaklaşımların Türkiye'ye taşınmasına öncülük ederek hastanelere ve diğer tıp profesyonellerine termal görüntüleme hizmetleri sunmak amacıyla 2007 yılının Ocak ayında Meditherm Inc.'in Türkiye yasal temsilcisi olarak İstanbul'da kurulmuştur.


İNFRAMED olarak dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek Türkiye'deki gereksinimleri ve  eksikleri fark ettik. Buna yönelik çalışmalarımızı başlattık ve termal görüntüleme merkezimizi kurarak Türkiye'de bir ilke imza attık. İnframed ve Meditherm işbirliği ile teknisyenlerimizden hekimlerimize kadar her seviyede termografi profesyoneline destek ve eğitim sağlamaktayız.


İnframed, yöneticilerimizin, danışmanlarımızın, ortaklarımızın ve medikal termografinin öncülerinin deneyimlerini bir araya getirerek termografinin bir tıbbi prosedür olarak gelişimi boyunca kazandığı tecrübeyi daha da geliştirecektir. Sağlık sektörüne termografi ekipmanlarının yanı sıra, gerekli destek ve eğitimi de sunan şirketimizin kendi alanında benzersiz olduğunu düşünüyoruz.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook'da INFRAMED Grubuna Katılmak İçin Tıklayın Gruba katılmak için tıkla
INFRAMED Temsilcilik Talepleriniz İçin İletişime Geçin

DOMUZ GRİBİNE KARŞI DA DITI !!!

Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi ile kamuya açık alanlarda sadece Domuz gribi değil, SARS ve türevi tüm ateşli bulaşıcı hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür. Bilgi için tıklayın...

 

 

DITI ERKEN UYARI SİSTEMİ İLE MEME KANSERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.

Her yaştaki kadına uygulanabilen tamamen ağrısız ve zararsız 15 dakikalık bir test olan DITI ile meme kanseri kâbus olmaktan çıkıyor...

DITI,

"Erken algılama hayat kurtarır!"

Mangal Ve Izgara İle Pişirilen Etlerin Marine Adilmesi Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Mu?

Mangal ve Izgarada pişirilen etler kısa sürede yüksek dereceli ısıya maruz kalırlar. Bu süreç sırasında etin üzerinde heterosiklik amin adı verilen bazı kimyasal bileşikler oluşur. Bu kimyasal maddelerin meme kanseri ve bazı kanser gelişme risklerini artırdığı çeşitli çalışmalarda bildirilmiştir.

 

 

Yeşil Çay Meme Kanseri Riskini Azaltıyor mu?

Yeşil çay, Asya ülkelerinde oldukça sık tüketilen bir içecektir. Son yıllarda, yeşil çayın meme kanseri riskini azalttığı veya daha önce meme kanseri ile tanışmış olan kişilerde kanserin tekrar etmesi riskini azalttığı yönünde basında birçok yazı yayınlanmakta. Konuyu bilimsel yönden inceledik.