Hastane Proje Danışmanlığı Yazdır e-Posta

Modern proje yaklaşımımız ile, ilk aşamadan işletme aşamasına kadar anahtar teslimi projelerin gerçekleştirilmesi, hastanelerin laboratuarlarının modernizasyonu ve çağdaş teknoloji ile donatılması için kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz.

Proje hedeflerimizi, sektöründe dünya lideri firmalar ile proje ortaklıkları oluşturarak yeni sinerjiler yaratmak, bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak Türkiye’ye ve komşu ülkelere dünya standartlarında hastane ve laboratuarlar sunmak olarak belirledik.

Proje yönetimi konusunda hatasız işleyen bir sistem yaratabilmek için; müşteri ihtiyaçlarına en uygun teknolojik ürünleri en uygun çözümlerle sunmayı ve uzun süreli iş ortaklığı yaklaşımını benimsedik. Nitelikli altyapımız ve eğitimli insan kaynağımız ile dünyaca kabul görmüş firmaların ürünlerini ve teknolojilerini bu alandaki tecrübemizle bir araya getiriyoruz.

Bugün, proje ortaklarımız ile büyüklüğü ve ihtisası ne olursa olsun her türlü hastane donanımını tümüyle gerçekleştirebilecek potansiyele sahibiz. Dinamik kurumsal işleyişimiz ile çağın gereksinimleri doğrultusunda sürekli yenilenen yapımızla, nitelikli altyapı ve kadromuzla yeni projelere başarılarla imza atmayı sürdürüyoruz

Proje bölümümüz hastane ve laboratuarlar konusunda yeni yatırımcılara yönelik, proje öncesi danışmanlık ve fizibilite çalışmaları ile konsept oluşturulması ve stratejik planlama yapılması ile başlayan hizmet tanımında; projelerde her türlü ihale dokümanının hazırlanması, yatırımın ekipman ve donanım ihtiyaçlarının belirlenmesi, buna uygun ekipman ve donanımının tek elden sağlanması, inşaatın ve komple anahtar teslimin sunulması

aşamalarını yürütüyor. Ekipmanların montaj, aplikasyon, kullanıcı eğitimi, bakım ve servisini de sağlıyoruz.

Bunların yanında hastanelere işletme danışmanlığı verilmesi ve var olan hastaneler ile faaliyet alanımıza yönelik laboratuarların modernizasyonu alanlarında da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

YENİ HASTANE YATIRIMCILARINA ÖNERİLERİMİZ.

Hastanelerde verilen sağlık hizmetlerinin yüksek kaliteli, etkili ve verimli olması; bina, altyapı, tıbbi cihaz gibi unsurların bir arada ve uyumlu bir biçimde ele alınmasıyla mümkün olabilir. Çünkü hastaneler mimarisi, planlaması, ekipman seçimi ve montajı, işletilmesiyle çok özellikli yerlerdir. Bu temel nitelikler tüm sağlık hizmetleri yatırımcılarının göz önünde bulundurması gereken kriterler olmalı.

Mekanların ve ameliyathanelerin tasarımı, mimari, iç mimari, sterilizasyon, merkezi sterilizasyon, su arıtma, havalandırma, medikal gaz sistemleri, yoğun bakımlar, koridor ve merdiven genişlikleri, asansörlerin genel ve steril alanlara açılması, laboratuar sistemleri, atık su ve maddeler tesisatı, elektrik, elektronik ve mekanik tesisatlar, bina otomasyonu ve kontrol sistemleriyle hastanenin dekorasyonu ve dizaynı çok iyi projelendirilmelidir.

Ayrıca, sağlık hizmetlerinde teşhis ve tedavide doğru ve hızlı karar verebilmek kullanılan teknolojiyle doğru orantılıdır. Daha da önemlisi teknolojiyi tanımak ve anlamak gerekir. Konuyla ilgili herkesin yakından bildiği gibi, laboratuar ve tıp teknolojileri dünyada değişim ve gelişimin en hızlı yaşandığı teknolojilerdir. Bu sistemlerin ortalama ömrü 5 yıldır, çoğu zaman teknolojik yenilenme nedeniyle bu süre beklenmeden değiştirilir. Gerçek anlamda ileri teknolojinin kullanıldığı anahtar teslimi bir hastane projesinin de süratle tamamlanması ve sonrasında yapılan yatırıma yeni teknolojinin taşınabilmesi gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook'da INFRAMED Grubuna Katılmak İçin Tıklayın Gruba katılmak için tıkla
INFRAMED Temsilcilik Talepleriniz İçin İletişime Geçin

DOMUZ GRİBİNE KARŞI DA DITI !!!

Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi ile kamuya açık alanlarda sadece Domuz gribi değil, SARS ve türevi tüm ateşli bulaşıcı hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür. Bilgi için tıklayın...

 

 

DITI ERKEN UYARI SİSTEMİ İLE MEME KANSERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.

Her yaştaki kadına uygulanabilen tamamen ağrısız ve zararsız 15 dakikalık bir test olan DITI ile meme kanseri kâbus olmaktan çıkıyor...

DITI,

"Erken algılama hayat kurtarır!"

Mangal Ve Izgara İle Pişirilen Etlerin Marine Adilmesi Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Mu?

Mangal ve Izgarada pişirilen etler kısa sürede yüksek dereceli ısıya maruz kalırlar. Bu süreç sırasında etin üzerinde heterosiklik amin adı verilen bazı kimyasal bileşikler oluşur. Bu kimyasal maddelerin meme kanseri ve bazı kanser gelişme risklerini artırdığı çeşitli çalışmalarda bildirilmiştir.

 

 

Yeşil Çay Meme Kanseri Riskini Azaltıyor mu?

Yeşil çay, Asya ülkelerinde oldukça sık tüketilen bir içecektir. Son yıllarda, yeşil çayın meme kanseri riskini azalttığı veya daha önce meme kanseri ile tanışmış olan kişilerde kanserin tekrar etmesi riskini azalttığı yönünde basında birçok yazı yayınlanmakta. Konuyu bilimsel yönden inceledik.