DITI
DITI Nedir? Yazdır e-Posta

DITI (Digital Infrared Termal Imaging), dijital kızılötesi termal görüntüleme yöntemidir. DITI, vücuttaki ısı değişimlerini algılayan bir kızılötesi kamerayla görüntü alınmasına ve bu görüntülerin ileri teknolojiye sahip bilgisayarlar tarafından ön analizinin yapılmasına dayanan bir testtir.

Memede, henüz başlangıç aşamasında olabilecek lezyonları bile tespit edebilme hassasiyetine sahiptir. Bu nedenle kesin hayat kurtarıcıdır. Bu test, hekime veya mamografi uzmanına memenin belirli bir bölümüne daha yakından incelenmesi gerektiğini belirten bir "klinik işaret" sağlar.

DITI; kanser, fibrokistik hastalık, iltihap ve damar hastalığı gibi herhangi bir meme patolojisine eşlik eden en küçük fizyolojik değişikliği algılar.

Herhangi bir ışın veya radyasyon riski olmadığı için 25 yaşından itibaren, hata gebelere bile rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntemdir. 25 yaşından itibaren düzenli olarak yılda bir kez çekilen DITI'ler en ufak bir değişimi gösterebilecek üstünlükte olduğundan, genç yaşlardaki meme kanseri olgularını belirlemede ve rutin mamografi taraması yaptıramayan her yaştaki kadınlara uygulamada diğer yöntemlere üstündür.    

  • Hızlı ve kolay bir yöntemdir.
  • Radyasyon riski yoktur.
  • Vücuda temas etmeden çekim gerçekleşir.
  • Ağrısızdır.
 
BİRİNCİ KLİNİK TERMOGRAFİ SERTİFİKASYON EĞİTİMİ Yazdır e-Posta

İnframed firması olarak DITI (Digital Infrared Thermal Imaging) ya da genel kullanımıyla TERMOGRAFİ sunumu ve raporlama eğitimi toplantısına davet etmekten onur duyarız.

 

Devamını oku...
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook'da INFRAMED Grubuna Katılmak İçin Tıklayın Gruba katılmak için tıkla
INFRAMED Temsilcilik Talepleriniz İçin İletişime Geçin

DOMUZ GRİBİNE KARŞI DA DITI !!!

Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi ile kamuya açık alanlarda sadece Domuz gribi değil, SARS ve türevi tüm ateşli bulaşıcı hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür. Bilgi için tıklayın...

 

 

DITI ERKEN UYARI SİSTEMİ İLE MEME KANSERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.

Her yaştaki kadına uygulanabilen tamamen ağrısız ve zararsız 15 dakikalık bir test olan DITI ile meme kanseri kâbus olmaktan çıkıyor...

DITI,

"Erken algılama hayat kurtarır!"

Mangal Ve Izgara İle Pişirilen Etlerin Marine Adilmesi Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Mu?

Mangal ve Izgarada pişirilen etler kısa sürede yüksek dereceli ısıya maruz kalırlar. Bu süreç sırasında etin üzerinde heterosiklik amin adı verilen bazı kimyasal bileşikler oluşur. Bu kimyasal maddelerin meme kanseri ve bazı kanser gelişme risklerini artırdığı çeşitli çalışmalarda bildirilmiştir.

 

 

Yeşil Çay Meme Kanseri Riskini Azaltıyor mu?

Yeşil çay, Asya ülkelerinde oldukça sık tüketilen bir içecektir. Son yıllarda, yeşil çayın meme kanseri riskini azalttığı veya daha önce meme kanseri ile tanışmış olan kişilerde kanserin tekrar etmesi riskini azalttığı yönünde basında birçok yazı yayınlanmakta. Konuyu bilimsel yönden inceledik.