Termal Kameralar
Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi Yazdır e-Posta

Med 520 Sistem Kameraları

Meditherm kameraları özellikle medikal/klinik uygulamalar için yüksek ateş dahil görüntülemek için tasarlanmış ve yapılmışlardır.

Domuz Gribi, SARS ve türevi tüm ateşli hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür.

Devamını oku...
 
Meditherm Vet2000™ Yazdır e-Posta

Meditherm Vet2000™ termografinin potansiyelini, veteriner hekimlerin kullanımda, diğer sistemlere göre daha yüksek bir kesinlik ve spesifiklik sağlayarak mümkün olan en iyi teşhis ve tedavi için en yüksek düzeye çıkarıyor.

     
Hayvan metabolizmalarının çeşitli sıcaklık aralığında çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve kalibre edilmiş tek termografi sistemi.


Devamını oku...
 
Meditherm med2000™ IRIS Yazdır e-Posta

Meditherm med2000™ IRIS termografinin potansiyelini, diğer sistemlere göre daha yüksek bir kesinlik ve spesifiklik sağlayarak mümkün olan en iyi teşhis ve tedavi için en yüksek düzeye çıkarıyor.

İnsan metabolizmasının dar sıcaklık aralığında çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve kalibre edilmiş tek termografi sistemi.


Meditherm dünyadaki en geniş doktor ve teknisyen ağına sahiptir ve imalat, pazarlama, eğitim ve satış sonrası desteğini kapsayan en eski yerleşik altyapıya sahip sektör lideridir.

Devamını oku...
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook'da INFRAMED Grubuna Katılmak İçin Tıklayın Gruba katılmak için tıkla
INFRAMED Temsilcilik Talepleriniz İçin İletişime Geçin

DOMUZ GRİBİNE KARŞI DA DITI !!!

Meditherm 520 Ateş Aralığı Tesbit Sistemi ile kamuya açık alanlarda sadece Domuz gribi değil, SARS ve türevi tüm ateşli bulaşıcı hastalıkların tesbitinde en kesin çözümdür. Bilgi için tıklayın...

 

 

DITI ERKEN UYARI SİSTEMİ İLE MEME KANSERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.

Her yaştaki kadına uygulanabilen tamamen ağrısız ve zararsız 15 dakikalık bir test olan DITI ile meme kanseri kâbus olmaktan çıkıyor...

DITI,

"Erken algılama hayat kurtarır!"

Mangal Ve Izgara İle Pişirilen Etlerin Marine Adilmesi Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Mu?

Mangal ve Izgarada pişirilen etler kısa sürede yüksek dereceli ısıya maruz kalırlar. Bu süreç sırasında etin üzerinde heterosiklik amin adı verilen bazı kimyasal bileşikler oluşur. Bu kimyasal maddelerin meme kanseri ve bazı kanser gelişme risklerini artırdığı çeşitli çalışmalarda bildirilmiştir.

 

 

Yeşil Çay Meme Kanseri Riskini Azaltıyor mu?

Yeşil çay, Asya ülkelerinde oldukça sık tüketilen bir içecektir. Son yıllarda, yeşil çayın meme kanseri riskini azalttığı veya daha önce meme kanseri ile tanışmış olan kişilerde kanserin tekrar etmesi riskini azalttığı yönünde basında birçok yazı yayınlanmakta. Konuyu bilimsel yönden inceledik.