DITI (Digital Infrared Termal Imaging), dijital kızılötesi termal görüntüleme yöntemidir.

DITI Nedir?

DITI (Digital Infrared Termal Imaging), dijital kızılötesi termal görüntüleme yöntemidir. DITI, vücuttaki ısı değişimlerini algılayan bir kızılötesi kamerayla görüntü alınmasına ve bu görüntülerin ileri teknolojiye sahip bilgisayarlar tarafından ön analizinin yapılmasına dayanan bir testtir.

Metabolizmada, henüz başlangıç aşamasında olabilecek lezyonları bile tespit edebilme hassasiyetine sahiptir. Bu nedenle kesin hayat kurtarıcıdır. Bu test, hekime veya mamografi uzmanına memenin belirli bir bölümüne daha yakından incelenmesi gerektiğini belirten bir "klinik işaret" sağlar.

DITI; kanser, fibrokistik hastalık, iltihap ve damar hastalığı gibi herhangi bir meme patolojisine eşlik eden en küçük fizyolojik değişikliği algılar.

Herhangi bir ışın veya radyasyon riski olmadığı için 25 yaşından itibaren, hata gebelere bile rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntemdir. 25 yaşından itibaren düzenli olarak yılda bir kez çekilen DITI'ler en ufak bir değişimi gösterebilecek üstünlükte olduğundan, genç yaşlardaki meme kanseri olgularını belirlemede ve rutin mamografi taraması yaptıramayan her yaştaki kadınlara uygulamada diğer yöntemlere üstündür.

Hızlı ve kolay bir yöntemdir.
Radyasyon riski yoktur
Vücuda temas etmeden çekim gerçekleşir
Ağrısızdır

DITI; fibrokistler, iltihap, damar hastalığı, enflamasyon ve meme kanseri gibi en küçük fizyolojik değişikliği algılar.

Bize Ulaşın


* : Bilgi girişi zorunlu alan.
** : En az birine bilgi girişi zorunlu alanlar.

İletişim Kanallarımız