Meditherm Med2000 ™ IRIS

Termografinin tüm potansiyeli, veteriner hekimlerin kullanımda.

Meditherm Med2000 ™ IRIS

Meditherm Med2000 ™ IRIS termografinin potansiyelini, diğer sistemlere göre daha yüksek bir kesinlik ve spesifiklik sağlayarak mümkün olan en iyi teşhis ve tedavi için en yüksek düzeye çıkarıyor.

Meditherm Med2000 ™ IRISİnsan metabolizmasının dar sıcaklık aralığında çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve kalibre edilmiş tek termografi sistemi.

Meditherm dünyadaki en geniş doktor ve teknisyen ağına sahiptir ve imalat, pazarlama, eğitim ve satış sonrası desteğini kapsayan en eski yerleşik altyapıya sahip sektör lideridir.

Meditherm Med2000 ™ IRIS'in etkili termoelektrik soğutması ve Meditherm Med2000 ™ IRIS'in benzersiz işleme ve otomatik düzeltme teknolojisi, diğer kameraların yaşadığı termal kayma sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Ölçümler daha hassastır, çünkü her piksel ayrı bir ölçüm değerine denk düşer ve bir resimdeki her piksel resimdeki diğer piksellerle, resimler arasında ve zaman içinde karşılaştırılabilir.

Görüntüler herhangi bir ara kademe olmadan doğrudan dizüstü veya masaüstü bilgisayara kopyalanır, resim yönetim menisi ve istatistiksel veriler kullanımınıza hemen hazır hale gelir.

Kamera

Performans

Optik

Detektör

Ekran

Çevre

DITI; fibrokistler, iltihap, damar hastalığı, enflamasyon ve meme kanseri gibi en küçük fizyolojik değişikliği algılar.

Bize Ulaşın


* : Bilgi girişi zorunlu alan.
** : En az birine bilgi girişi zorunlu alanlar.

İletişim Kanallarımız